Predaj solária

Plánujete kúpu solária?

Získajte katalóg solárií zadarmo. Ale STOP! Pred výberom solária, by ste mali vedieť jednu dôležitú vec.
Dávajte pozor, aby ste sa nedostali do situácie, že Vaše solárne štúdio zatvoria krátko po otvorení. Prečo? Pretože dnes už každé solárium musí spĺňať určité normy, ktoré sú pravidelne kontrolované štátom priamo v solárnom štúdiu. A keď vaše solárium nespĺňa tieto normy, budete mať vážny problém. Ako sa nedostať do tejto situácie? Spoľahnite sa na nás, prezradíme Vám to.
Aby ste mohli bezpečne prevádzkovať solárne štúdio, zabezpečíme Vám komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solária, odborne Vám poradíme pri výbere vhodných priestorov, vhodných typov solárií, zabezpečíme dovoz a inštaláciu, poskytneme záruku 2 roky a zabezpečíme aj po-záručný servis. Čo je však najdôležitejšia vec pre Vás, aby ste mohli bezpečne podnikať?
Poradíme Vám ako si vybrať solárium, ktoré spĺňa v dnešných časoch najdôležitejšiu Európsku normu, podľa ktorej žiarenie solária nesmie presiahnuť hodnotu 0,3W/m2. Táto hodnota bude priebežne kontrolovaná Úradom Verejného Zdravotníctva a Štátnou Obchodnou Inšpekciou, priamo v prevádzkach štúdia. Ak Vaše solárium nebude tieto hodnoty spĺňať, jednoducho budete musieť zatvoriť Vaše štúdio alebo zaplatiť vysoké pokuty. Chcete bezpečne podnikať a mať najvhodnejšie solárium do Vášho štúdia? Vyžiadajte si katalóg solárií Black Care hneď teraz, úplne zadarmo, aby ste si mohli vyberať z bezpečných solárií pre Vaše podnikanie.

Vyžiadať katalóg zadarmo